Megoldott

Fölösleges tiltás

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen tiltva van a behajtás hétköznapokon 8-18 óra között.
A terület szinte minden esetben üres, akár a képek szerinti állapotban, így a tábla, és a tiltás kijelenthetően teljesen fölösleges.

Kérjük az Illetékest, hogy szüntesse meg a behajtási tilalmat a területre!

Pontos helyszín:
47.53407973299243, 19.046139313718626

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 125

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Budapest Közút szakmai válasza alapján:
    A terület tehát azért üres, mert a behajtást a „mindkét irányból behajtani tilos” tábla tiltja, mely elbontását nem tervezzük, hiszen ez volt a szabályozás célja.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 112564-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A hivatkozott terület a Szent XXIII. János pápa park környékén 2018-ban került lezárásra jelzőtáblával,
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt kamera

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére