Válaszra vár

Rongált információs plakát

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő információs plakátot megrongálták az aluljáróban.

Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a plakátot, vagy helyezzen ki új, sérülésmentes darabot!

Pontos helyszín:
47.50632443538986, 19.03942415664409

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budai Alsó rakpart

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítva az alapitvany@menhely.hu címre.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Primuszné Sára Réka

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    veszélyes korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kiscelli köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Nyitni kék?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Egyéb szervezet
    József nádor tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére