Megoldásra vár

Kánai-tó firka

A Kánai-tónál az idén átadott játszótér melletti közmű szekrényen obszcén firka található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőérberek

Hozzászólások


  • Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítá...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 21., hétfő 16:10
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyesmi szekrénye van a BDK-nak is.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Hozzánk is eltalált ez a bejelentés, de nem a mi hálózati elemünk.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ősszegraffitizett elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kada utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Graffitis oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lipthay utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére