Megoldott

Megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.01.03

TraffiCom válasza:
Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítményi üzemzavart elhárítottuk.

Javítás eredménye: Átépítés
Javítás időpontja: 2023. 01. 03. 14:22:46

Kollégánk az alábbi információt fűzte hozzá a jegyhez:Az alépítmény kijavítva.
..................
IX. Haller utca 56 szemben egy Trafficom feliratú fedlap , megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 56

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "IX. Haller utca 56 szemben egy Trafficom feliratú fedlap , megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm."-ról "Frissítés 2023.01.03 TraffiCom válasza: Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítményi üzemzavart elhárítottuk. Javítás eredménye: Átépítés Javítás időpontja: 2023. 01. 03. 14:22:46 Kollégán...

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    Tisztelt Bejelentő!
    ...
  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    Tisztelt Bejelentő!
     
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: TraffiCOM
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    F2PX+RP5 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Repedés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: TraffiCOM
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére