Válaszra vár

Kidöntött T-Com szekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.11.23.:
Nem Telekom, nem BDK.
-------------------------------

A 11. kerületben a Bartók Béla út 69. szám előtt, a gyalogos átkelőhely mellett kidöntöttek egy T-Com-os szekrényt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 69

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A 11. kerületben a Bartók Béla út 69. szám előtt, a gyalogos átkelőhely mellett kidöntöttek egy T-Com-os szekrényt"-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.23.: Nem Telekom, nem BDK. ------------------------------- A 11. kerületben a Bartók Béla út 69. szám előtt, a gyalogos átkelőhely mellett kidöntöttek egy T-Com-os szekrényt"-ra...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Telekom - Együtt.Veled]
    KEDVES ÜGYFELÜNK!

    Levelét megkaptuk, az abban leírtakkal kapcsolatban munkatársaink hamarosan tájékoztatni fogják Önt.

    Köszönjük ügyfélszolgálatunkra küldött megkeresését!
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Leereszkedett vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Zrínyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére