Megoldásra vár

Kiégett égő a jelzőlámpában

A Hungária krt-Stefánia út sarkán található kereszteződésében, a villamosvonal keresztezésében egy kerékpáros jelzőlámpa zöld égője nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 58

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Hungária krt. - Mogyoródi út csomópontban észlelt, hibás kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPE...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Simon Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére