Megoldott

Veszélyes kereszteződés

Anonim Járókelő

A VIII. kerületi Orczy út és Kőris utca kereszteződése különösen a Kőris utcából balra kanyarodva beláthatatlan, tekintettel arra, hogy egy autósávot, és két villamos sínt kell keresztezni a megfelelő sávba történő besoroláshoz. Egy lámpával szabályozott kereszteződés megoldaná a jelenleg heti 5-6 balesetet generáló problémát.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 46-48

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2023 nyarán elkészül az Orczy út, Kőris utca sarkán a gyalogos-átkelőhely, új közlekedési lámpák is létesültek.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses kereszteződésben az Orczy tér felújítása projekt keretén belül új, jelzőlámpával szabályozott csomópont került megtervezésre, amely magában foglalt egy új, Orczy utat k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Práter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére