Megoldott

Tönkrement fedlap

FRISSÍTÉS 2022.11.17.
Budapest Közút válasza: "A III. kerület, Óbudai temető melletti járdán a sérült fedlapokat nem a Társaságunk üzemelteti."

----

FRISSÍTÉS 2022.11.17.
Fővárosi Vízművek válasza:
a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III, Óbudai temető közelében található aknafedelek nem az ivóvízellátó rendszer létesítményei, így helyreállításuk nem áll módunkban. Megítélésünk szerint kábelvezetéshez tartozó műtárgyak.

-----

Kérem javítsák meg a fedlapot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.11.17. Fővárosi Vízművek válasza: a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III, Óbudai temető közelében található aknafedelek nem az ivóvízellátó rendszer létesítményei, így helyreállításuk nem áll módunkban. Megítélésünk szerint kábelvezetéshez tartozó műtárgyak. ----- Kérem javít...

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A III. kerület, Óbudai temető melletti járdán a sérült fedlapokat nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestk...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem javítsák meg a fedlapot! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.17. Fővárosi Vízművek válasza: a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III, Óbudai temető közelében található aknafedelek nem az ivóvízellátó rendszer létesítményei, így helyreállításuk nem áll módunkban. Megítélésünk szerint kábelvezet...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 112416 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során meg
    ...
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére