Megoldott

Rosszul beállított közlekedési lámpa

Anonim Járókelő

Üdvözlöm,

Javasolni szeretnénk többen, akik ezt az útvonalat használják Budapest déli irányból történő megközelítésére, hogy Dunaharaszti és Soroksár határában (Aldi és Lidl közötti útszakasz és a Haraszti út találkozása) a Haraszti úton lévő lámpát (pontosabban lámpákat, mert kettő van egymás után) a reggeli órákban (legalább 06:30-ig, míg kinyitnak ott az üzletek) sokkal ritkábban kellene zölddé tenni a két üzlet irányából, mert nagyon megfogja a Haraszti úton a forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Haraszti út 32b

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00112407 ügyszámú bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A Haraszti út-János apostol utca, valamint a Haraszti út-Hunyadi út kereszteződése
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Törött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    0201-Margit híd - Buda (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére