Megoldott

Kátyú a keréknyomban a Noszlopy utcában

1103 Bp. Noszlopy u. 5. előtt egy csúnya kátyú van, amibe könnyen belehajt az ember...

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Noszlopy u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyút befoldozták. az ügy lezárható. Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A X. ker. Noszlopy u. 5. sz. előtt észlelt úthiba megszüntetésre került.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályvezető megbízásából:

    Csörgő Péter
    útfelügyelő
    Budapest
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre tájékoztatom Önöket, hogy az úthiba javítását előjegyzésbe vettük, a megvalósulásig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész utca burkolata katasztrofális
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sárgarózsa utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére