Válaszra vár

Hiányos, sérült kerítés

FRISSÍTÉS: 2022.12.28.
Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a Budapest XI. kerület Repülőtéri út – Repülőgépes szolgálat elnevezésű autóbuszmegállóban kifogásolt védőkorlát nincs az üzemeltetésünkben. A Társaságunk csak a leszálló peron burkolatát üzemelteti. Szíveskedjenek a hiba javítása érdekében az illetékes Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat Polgármesteri Hivatalt megkeresni. Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét! "

------------------------------------
FRISSÍTÉS 2022.12.20.
BKK válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a korábbi fém utasvárót a BKV Zrt. üzemeltette, azonban annak elhasználódása nem tette lehetővé annak tovább üzemeltetését, felújítása már nem volt lehetséges, így az elbontásra került. A BKV Zrt. az elbontott várót nem tudja pótolni, utasváró, pad, vagy más utcabútor telepítésére az adott terület tulajdonosa jogosult. A közterület tulajdonosa a kerületi önkormányzat. A hiányzó korlátsor ügyében a Budapest Közút Zrt. az illetékes, ezért megkeresését továbbítottuk saját hatáskörben történő ügyintézésre és válaszadásra részükre.

---
Tisztelt BKK!
A budaörsi 'Repülőtéri Szolgálat' nevű megálló, ami a mély vasúti töltés mentén fekszik, a 'völgyet' elválasztó biztonsági kerítés fele hiányzik, a másik fele pedig sérült, rozsdás.
Tavaly a rossz állapotú rozsdás váró elbontásra került, így a helyén szakadák maradt.
Érdeklődnék hogy tervezik-e a váró helyreállítását, ezáltal a rés betömését illetve a kerítés javítását?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Repülőgépes Szolgálat

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.12.20. BKK válasza: Tájékoztatjuk, hogy a korábbi fém utasvárót a BKV Zrt. üzemeltette, azonban annak elhasználódása nem tette lehetővé annak tovább üzemeltetését, felújítása már nem volt lehetséges, így az elbontásra került. A BKV Zrt. az elbontott várót nem tudja pótolni, utasváró, pad, vagy ...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BKK! A budaörsi 'Repülőtéri Szolgálat' nevű megálló, ami a mély vasúti töltés mentén fekszik, a 'völgyet' elválasztó biztonsági kerítés fele hiányzik, a másik fele pedig sérült, rozsdás. Tavaly a rossz állapotú rozsdás váró elbontásra került, így a helyén szakadák maradt. Érdeklődnék hogy tervezik-e...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0059232/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00112370

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a korábbi fém utasvárót a BKV Zrt. üzemeltette, azonba
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére