Megoldott

Cserje pótlás

Anonim Járókelő

Várható a cserje pótlása? - vörös nagycserép - Móricz

Móricz Zsigmond körtér/ Karinthy Frigyes u. sarka

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 17

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett cserép nem tartozik Társaságunk fenntartásába. Munkatársaink helyszíni szemléjekor a kipusztult növényezt már pótolva volt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Ménesi út 22, 1118 Hungary (47.47890615, 19.04462464, 16)"-ról "Budapest, Móricz Zsigmond körtér 17, 1111 Magyarország (47.47762647, 19.04840984, 19)"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉSS 2022.11.16: Az Önkormányzat válasza alapján a Főpolgármesteri Hivatalhoz tartozik elküldve az ugyfelszolgálat@budapest.hu-ra -------- Várható a cserje pótlása? - vörös nagycserép - Móricz Móricz Zsgimond körtér/ Karinthy Frigyes u sarka"-ról "Várható a cserje pótlása? - vörös nagycserép - Móricz ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "cserje pótlás - vörös nagycserép - Móricz"-ról "Cserje pótlás"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk a választ.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    közel 3 hónapja nincs válasz :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    közel 2 hónapja nincs válasz :(
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉSS 2022.11.16: Az Önkormányzat válasza alapján a Főpolgármesteri Hivatalhoz tartozik -------- Várható a cserje pótlása? - vörös nagycserép - Móricz Móricz Zsgimond körtér/ Karinthy Frigyes u sarka"-ról "FRISSÍTÉSS 2022.11.16: Az Önkormányzat válasza alapján a Főpolgármesteri Hivatalhoz...

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Várható a cserje pótlása? - vörös nagycserép - Móricz Móricz Zsgimond körtér/ Karinthy Frigyes u sarka"-ról "FRISSÍTÉSS 2022.11.16: Az Önkormányzat válasza alapján a Főpolgármesteri Hivatalhoz tartozik -------- Várható a cserje pótlása? - vörös nagycserép - Móricz Móricz Zsgimond körtér/ Kari...

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    22-11-14
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Megkeresésére válaszolva tájékoztatom, hogy Budapest Főváros
    Kormányhivatala nem rendelkezik hatáskörrel a probléma megoldására.

    Az Újbudai Polgármesteri Hivatal Zöldfelületi refe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala?
    Biztos ők az illetékesek?
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 15., kedd 16:16
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére