Megoldott

Összetöredezett fedlap

Anonim Járókelő

A képen látható akna fedlap burkolata letöredezett, botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gombocz Zoltán u. 21

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlapot igényesen megjavították, nagyon köszönjük!
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés nevét "Összetöredezet fedlap"-ról "Összetöredezett fedlap"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérésnek megfelelően csatolom a képet
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Összetöredezet Fedlap"-ról "Összetöredezet fedlap"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Gombocz Zoltán u. 21. előtti járdán a sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: buda...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Talpas utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétrepedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére