Megoldott

Hiányzó utcanévtáblák

A Városfal és a Vizimolnár utca sarkáról eltűntek az utcanévtáblák.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter, az oldal szabályzata szerint "Az olyan esetekben, ahol az illetékes válaszából nem derül ki egyértelműen hogyan oldják meg a problémát, de a felelőst kijelölték, a bejelentést Megoldva á...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a táblákat.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az önkormányzat pozítív válasza ellenére ismét kérem, hogy csak akkor tegyék megoldottra a bejelentést, ha az meg is valósult. Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Várhatóan még ebben az évben a kért útbaigazító táblákat kihelyeztetjük

    Tisztelettel: Markóné Tutervai Éva osztályvezető
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Édes kis hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Édes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére