Megoldásra vár

Weiss Manfréd út Corvin csomópont és Obi közötti szakasza

FRISSÍTÉS 2022.11.10.
A bejelntő kommentje: Keletkezett még egy probléma időközben. Az ideiglenes kerékpársávot az autó úttól elválasztó kordon több helyen belóg az útra, még keskenyebbé tette a sávot. Többször nagy teherjárművek vannak az építési területen, lehet nekik nyitogatják az utat, csak figyelmetlenül teszik vissza a kordonokat.

-----

A kerékpárúton zajló munkálatok miatt az úttesten sávelterelés történik, és a sárga elválasztó záróvonal "matrica" szinte teljes hosszában feljött. Az autók aljára csapódnak fel az összegyűrt szalag kötegek.
A sárga elválasztó hiányában a ritkán arra járók vagy figyelmetlenek (délelőtt és délután is másképp működik a terelés) könnyen balesetet szenvedhetnek.
A kép illusztráció, közlekedés közben nem tudok fényképezni.
Kérem, hogy jelezzék az illetékeseknek a problémát,

Köszönöm!
Üdvözlettel,
Kocsisné Fűtő Krisztina

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, Társaságunk már tud a problémáról és felszólította a kivitelező céget a munkaterületen az ideiglenes forgalmi rend megfelelő helyreállításra. Mivel hét ele
    ...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A kerékpárúton zajló munkálatok miatt az úttesten sávelterelés történik, és a sárga elválasztó záróvonal "matrica" szinte teljes hosszában feljött. Az autók aljára csapódnak fel az összegyűrt szalag kötegek. A sárga elválasztó hiányában a ritkán arra járók vagy figyelmetlenek (délelőtt és délután is másképp m...

  • Kocsisné Fűtő Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors intézkedést a közlekedők nevében. Sajnos a kihelyezett bóják sem kevésbé veszélyesek. Több közülük már első nap felborult, és az úton feküdt. És ma már hiányzott több.

    Keletkezett m
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves anonim olvasovagyok!
    Kérlek a közvilágítási igényt egy külön bejelentés keretében jelezd a BDK számára.
    A jelen bejelentés más problémát és más illetékest érint.
    Köszönettel a Járókelő nevében:...
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítsák a BDK fele is, mert ezena szakaszon egy bizonyos részen nincs közvilágítás!!!
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kocsisné Fűtő Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebrafelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: Budapest Közút
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellenirányú kerékpárforgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére