Megoldatlan

Hiányzó járda

A Budapest IV.kerület Külső Szilágyi út mentén található 14 - es villamos Bőrfeső utca megállóhelynél a gyalogátkelő hely után a Külső Szilágyi utca 60. szám irányában a füves részén már több éve csak egy csapás található, amely a villamosmegállót köti össze az említett útszakasszal. Javarészt ezen az útvonalon zajlik a lakótelepre és a közeli óvodába, iskolába történő gyalogos forgalom. Ez főként esős időszakban jelent a kitaposott és csúszós ösvény miatt fokozott balesetveszélyt. Jól mutatna itt egy, akár térkövekből kialakított gyalogos út.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 60

Hozzászólások

  • Vass Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Enyhén szólva is vicces, de nagyon találó az illetékes válasza, amikor a csapadékszegény időjárásra hivatkozik.. Ennél azt gondolom az is korrektebb lett volna, ha valami konkrét és nem ilyen az objek...
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vass Gábor Úr!

    Köszönjük bejelentését, amelynek megvalósítási lehetőségét megvizsgáltuk.
    A kitaposott ösvény nagyjából 30 métert spórol a használójának a mellette futó járda használatához ké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vass Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Való igaz, amit Zsolt hozzáfűzött, de ha az Óceánárok u-Külső Szilágyi útnál lévő Aldi áruház előtti füves részén kitaposott ösvények helyén is megvalósulhatott 3 járda párhuzamosan egymástól kb. 10 m...
  • Megyeri Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit hosszabb, de szerintem belefér!!
  • Megyeri Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    A föld út mellett 5 méterre van normális járda!!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Vass Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Busz műszaki tároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpest-központ M (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére