Megoldott

Telekom fedlap nincs síkban a járdával

Anonim Járókelő

A Telekom aknafedele nincs síkban a járdával, több centivel magasabban, megdőlve helyezkedik el.

Kérem igazítsák meg!
Helyszín: Weiner Leó u 3.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Weiner Leó u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Egy luk a jardan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Eötvös utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tönkrement fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére