Megerősítésre vár

Tulipános játszótér újabb lezárás

A Tulipános játszótéren megint lezárták az egyik bejáratot és a nagy mászókát is. Szeretnék érdeklődni, hogy mikor lesz a játszótér felújítva, amire már ígéretet kaptunk? Mikor lesz minden ajtó biztonságosan csukható végre? A játszótér körül szinte mindenhol azonnal az úttestre érkezik az ember, nagyon balesetveszélyes, hogy szétesnek a kapuk! És szinte minden alkalommal le van zárva valamelyik játék, vagy egy rugós katica, vagy egy trambulin, most meg egy egész mászóka.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Brassó út 1

Hozzászólások

  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 23., szerda 11:38
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére