Megoldásra vár

Törött aknafedél

Anonim Járókelő

Kérjük javítsák ki!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Csengery u. 48

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét borzalmas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz állapotú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére