Megoldásra vár

Igénytelen munkavégzés

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.11.18.

Budapest Közút válasza:
"A II. kerület Szilágyi Erzsébet fasor 119. előtt lévő 2 db faverem kezelése és üzemeltetése a BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divizió feladata."

---

FRISSÍTÉS: 2022.11.07
A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:

,,A jelzett terület a Főváros és a Budapest Közút illetékességébe tartozik."

.......

A Budagyöngye buszmegálló környezetében a jelzett területet sikerült rendkívül igénytelenül elkeríteni, a kerékpár támaszokat pedig a virágágyásokba dobálták. Ezt így kell csinálni?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 119

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen lévő biciklitároló nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
    A
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.11.07 A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: ,,A jelzett terület a Főváros és a Budapest Közút illetékességébe tartozik." ....... A Budagyöngye buszmegálló környezetében a jelzett területet sikerült rendkívül igénytelenül elkeríteni, a kerékpár támaszokat pedig a virágágyásokba dobálták. Ezt ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budagyöngye buszmegálló környezetében a jelzett területet sikerült rendkívül igénytelenül elkeríteni, a kerékpár támaszokat pedig a virágágyásokba dobálták. Ezt így kell csinálni?"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.11.07 A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: ,,A jelzett terület a Főváros és a Budapest Közút illeté...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett terület a Főváros és a Budapest Közút illetékességébe tartozik.

    Mi is jeleztük feléjük az ügyet.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fapótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére