Megoldatlan

Takarítás minősége elégtelen

Anonim Járókelő

A Nagyajtai utcai villamosmegállót mikor takarítottak utoljára? Szemét és mocsok a váróban, a megálló mögötti bokros rész undorító, a váró tetején pedig több éve gyűlik a zöldhulladék.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nagyajtai utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A fotókat valamiért nem tudtam csatolni.
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen még van mit javítani. Ráadásul az építmény mögött egy adag kiszórt csont van. Elég kellemetlen látvány.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0057852/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00112188

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Értelmét nem látom, minek van ebben a bódéban pad...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére