Megoldásra vár

Trehány felújítás – vízmegállások

Tisztelt Budapest Közút!

Kérem, szólítsák fel a nemrégiben a felújítást elvégző Colas Zrt.-t, hogy az Irinyi József utca és az Október 23. utca teljes hosszában, mindkét oldalon jelentkező vízmegállásokat (példaként ld. a csatolt képeket) garanciálisan szüntessék meg újraaszfaltozással!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 34

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utolsó, hiba miatt lemaradt kép:
  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére