Megoldatlan

Veszélyes és sérült trambulin

Frissítés 2023.03.21
Bejelentő visszajelzése:
Ugyan ledeszkázták a trambulint, de nem történt javítást. :( Így a három trambulin helyett, jelenleg csak kettő üzemel lassan fél éve.
...........
Tisztelt Ügyintéző!

A 11. kerületi Bikás parkban több trambulin is van a játszótér mellett. Sajnos az egyik a közelmúltban elszakadt, így veszélyessé is vált a kisgyermekeknek, akik rutinból ráugranak. Nagyon sokan szeretik és használják, szuper lenne ha helyrehoznák.

Köszönettel Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
F28H+9W Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Döbbenetes hogy ezt nem sikerült pótolni még... :O
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül várhatóan nem oldódik meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A 11. kerületi Bikás parkban több trambulin is van a játszótér mellett. Sajnos az egyik a közelmúltban elszakadt, így veszélyessé is vált a kisgyermekeknek, akik rutinból ráugranak. Nagyon sokan szeretik és használják, szuper lenne ha helyrehoznák. Köszönettel Pataky Szabolcs"-ról "Frissítés 2023.0...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző! Ugyan ledeszkázták a trambulint, de nem történt javítást. :( Így a három trambulin helyett, jelenleg csak kettő üzemel lassan fél éve. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 23., szerda 11:37
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére