Megoldott

Kátyú

Botlasveszélyes a járda.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Elkészült.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Zuhanó kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vakolathullás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sváb Viktória
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Karthauzi utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére