Válaszra vár

Földből kilógó kábel

FRISSÍTÉS: 2022.11.07
A bejelentő hozzászólása:

,,Köszönöm szépen válaszát és a javítást!

A képen azonban látható, hogy a nagykockaköveket nem helyezték vissza a betonnal kiöntött részekre. Kérem, ezt is pótolják!"

----

Kérem,
• helyezzék vissza a nagykockaköveket a betonnal kiöntött részekre,
• távolítsák el a földből kilógó kábelt
• és helyezzék szintbe a kábel melletti köveket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 78

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, • helyezzék vissza a nagykockaköveket a betonnal kiöntött részekre, • távolítsák el a földből kilógó kábelt • és helyezzék szintbe a kábel melletti köveket!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.11.07 A bejelentő hozzászólása: ,,Köszönöm szépen válaszát és a javítást! A képen azonban látható, hogy a nagykockak...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Dobos Attila!

    Köszönöm szépen válaszát és a javítást!

    A képen azonban látható, hogy a nagykockaköveket nem helyezték vissza a betonnal kiöntött részekre. Kérem, ezt is pótolják!

    Segítségük...
  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Talpas utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére