Megoldásra vár

Hiányzó poller

Az Ulászló utca és a Bukarest utca páros oldalának sarkáról hiányzik egy parkolásgátló oszlop. Kérem, pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 10

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt az önkormányzat az illetékes, ld.: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107649/szetesett-szegely
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére