Megoldatlan

Pókháló-tenger az Etele tér aluljárójában

Gyakrabban kellene takarítani az aluljárót. Pókháló, kosz, mocsok. Karbantartás sem ártana, mert a szemetesek teteje is hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 9

Hozzászólások

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs pár ezer forintos pókhálózó és egy létre a társaságnak???
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A mennyezeti üveges rész takarításához nincs megfelelő eszköz. A szemetest ürítik, de a cseréje, karbantartása nem feladatuk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00112119 számú megkeresésükre a Budapest XI. kerület Kelenföldi pályaudvar állomás gyalogos aluljáróban lévő pókhálóval kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
    Az aluljáró köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Móricz Zsigmond körtéri fertelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére