Megoldatlan

Veszélyes aknafedlap

A Balatoni út (7-es út) és Menyecske utca kereszteződésében a kerékpáros átkelőben az út közepén két ferdén elhelyezett aknafedlap van, melyek egyik széle sem illeszkedik az útburkolathoz. Az egyik széle feljebb van, a másik lejjebb (kb 1-3 cm-rel), a ráhajtó kerékpár kerekét megvezetve esést okozhat. A balesetveszély elhárítása érdekében kérnénk a mielőbbi javítást!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Géza! Köszönjük a visszajelzést és örülünk a sikernek, de a bejelentés státuszát nem szeretnénk megváltoztatni, mert a probléma tudomásra hozatala és az intézkedése között jóval több mint 6 hón...
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. A fedlap keretét kijavították, és körülötte újraaszfaltozták.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KEDVES Ügyfelünk!

    Köszönjük levelét.

    Megkeresését továbbítottuk a területileg illetékes mérnökségnek. Megkeresésükig, illetve további válaszadásunkig türelmét kérjük.

    Amennyiben további kérdése len
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    32. felvonás:
    2021.06.14.

    "Tisztelt bejelentő!
    A kérdéses fedlap nem a Hyperloop Rails Ltd kezelésébe tartozik, így nem áll módunkban azt kijavítani.
    Kérem válaszunk szíves elfogadását.

    Budapest 20...
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses fedlapokat megvizsgáltuk és nem a Forgalomtechnikához tartozik. Megpróbáljuk megkeresni a tulajdonosát és vele egyeztetve kijavíttatni a hibát.

    Üdvözlettel:

    BUDAPES...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Önkormányzat tájékoztathatna róla, hogy kié a fedlap, ha már náluk engedélyeztették anno. A fedlapon cégmegjelölés nincs.
  • ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését megvizsgáltuk, és a következőkről tájékoztatjuk.
    Az ön által bejelentett aknafedlap nem az ELMŰ Nyrt. tulajdona, így táraságunknak nem áll módjában helyreállítani. Az...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére