Megoldott

Befejezetlen MoBi állomás

Hiányzik a MoBi állomás terelő táblája, ami az autósoknak segítség lehet. Már pont ezért, volt hogy kidöntötték korábban.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, e József 44

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a terelő táblát
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Már le is szakadt, amit felszereltek. Biztos papírból készült.
  • Bárány Attila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0057497/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00112049

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, az észrevételt továbbítjuk az üzemeltetőknek annak érdekében, hogy mihamara...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Befejezettlen MoBi állomás"-ról "Befejezetlen MoBi állomás"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Bubi állomás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bővítés javasolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére