Megoldott

Megsüllyedt víznyelő

Tisztelt FCSM!
A Közvágóhíd megállóban, közvetlenül ahol a buszok kifordulnak az útra, illetve ahol a megállóba fordulnak, a 2 víznyelő erősen megsüllyedt egyirányban.
Kérem szintbehelyezését.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd H

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, Köszönöm
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pál András Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    helyezték a megadott helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csat
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "MEgsüllyedt víznyelő"-ról "Megsüllyedt víznyelő"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízfolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bemélyedt csatornafedelek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére