Megoldott

faág letört

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.12.06
Aljegyző válasza:
Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. November 4-én kézi fűrésszel felaprították a letört ágakat és elszállították.
..................
FRISSÍTÉS 2022.11.04.

FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

---

A XIII. kerület Garam utca - Pannónia utca sarkán egy nagyobb faág letört. El kellene vinni onnan és a fát is kezelni kellene. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Garam u. 17

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.11.04. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." --- A XIII. kerület Garam utca - Pannónia utca sarkán egy nagyobb faág letört. El kellene vinni onnan és a fát is kezelni kellene. Köszönöm."-r...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. November 4-én kézi fűrésszel felaprították a letört ágakat és elszállították.

    Köszönöm, hogy s
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIII. kerület Garam utca - Pannónia utca sarkán egy nagyobb faág letört. El kellene vinni onnan és a fát is kezelni kellene. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.04. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." --- A ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letörött

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Facsemete tartóoszlop kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére