Megerősítésre vár

Eldőlő közlekedési tábla

Be van süllyedve ott a járda, emiatt el van dőlve a közlekedési tábla

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Király u. 82

Hozzászólások

  • Váncza Levente visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A közúti jelzőtábla oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.
    A járda burkolatának a süllyed
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Váncza Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére