Megerősítésre vár

Rossz irányba néző tábla

A képen látható táblák majdnem párhuzamosak az úttesttel.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Király u. 80

Hozzászólások

  • Váncza Levente visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tábla megfelelő irányba forgatására intézkedtünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mail: budapestk
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Váncza Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére