Megoldott

Félig kidőlt kutyapiszok-kuka

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.12.06

Aljegyző válasza:
Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. november közepén javította a dolgot.

.................

A Tátra és a Radnóti Miklós utca kereszteződésében lévő kutyapiszok-kuka kidőlt sajnos. A talapzatából hiányzik is két csavar.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 27

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tátra és a Radnóti Miklós utca kereszteződésében lévő kutyapiszok-kuka kidőlt sajnos. A talapzatából hiányzik is két csavar."-ról "Frissítés 2022.12.06 Aljegyző válasza: Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. november közepén javította a dolgot. ................. A Tátra és a Radnóti Miklós ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. november közepén javította a dolgot.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    al
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott háztartási nagygépek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Újpest (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes avar a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegek, levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Palóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére