Megoldott

Távközlési doboz lóg

1025 Bp. Szilfa u. 4. előtt a villanyoszlophoz nincs megfelelően rögzítve a Digi elosztó doboza.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilfa u. 4

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink elhárították a hibát!

    Üdvözlettel,
    Baltai Gergely

    On Sun 2022. Oct 30 22:17:28, budapest@jarokelo.hu wrote:
    > Tisztelt Ügyfélszolgálat (DI
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00111812" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4169527] azonosítószám...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére