Megoldatlan

Egy otthagyott betontömb

Anonim Járókelő

Egy otthagyott beton tömb a múltkori terület rendbetételnél!A munkát nagyon szépen megoldották csak ez a beton tömb itt maradt!Kérném hogyha tudnak, gondoskodjanak az ellszállitásáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Venyige u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rohadt súlya van.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mázsa tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére