Megoldott

Szemét az Örsön

Az Örs Vezér Terén a villamosmegállóban a sínek között és igazából az egész Sugár előtti részen rengeteg szemét van eldobálva. Kérem ezen területek megtisztítását a szeméttől.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A panaszlevélben szereplő 3-as villamos megállóhelyének takarítását a napi takarítás alkalmával elvégezték. (Csatolva a fotó.)
    A BKV szakterülete tájékoztatja a tisztelt bejelentőt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A magyar idióta közlekedési tervezés mintapéldája. Egy közlekedési csomópontban nyílt pálya megépítése, lesz..va az üzemeltetés problémáit, és úgy általában a logikát ....
    Valaki jóváhagyta és átvett...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Trepák Márk
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére