Megoldott

Fa metszés

Lakóépületünk ablakába benyúlik a fa ága. Szeretném megmetsuettni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tél u. 142

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00111799 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A jelzett fa űrszelvény metszését Városgondnokságunk munkatársai 2023. január 13-án elvégez
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • K G bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Farkas-erdő, Farkaserdő utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére