Megoldott

Elhagyott szemeteszsák 2

Anonim Járókelő

Villamosmegállóban hagyott szemeteszsák

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller utca / Soroksári út

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0057337/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00111790

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az F
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére