Megoldott

Törött pad

Az egyik deszka széttörött

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Aradi u. 17

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen!
  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!

    A javítás 2022.11.03-án elkészült.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzat

    Polgárme
    ...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a törött padra vonatkozó bejelentését. A helyreállítást megrendeltük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Farkas-erdő, Farkaserdő utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére