Válaszra vár

Kivágott facsemeték a Németvölgyi úton

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.11.07.
Önkormányzat válasza:

"Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat hatásköre, javasoljuk az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni."
------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.11.07.
Főkert válasza:
"Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió"

-----------------------
A Liptó utca és a temető főbejárata közt, a főút mentén több facsemetét kivágott valaki. A 10000 új fa programban kerültek ide. Mi történhetett?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 116

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-121145 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez megint kabaré.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Liptó utca és a temető főbejárata közt, a főút mentén több facsemetét kivágott valaki. A 10000 új fa programban kerültek ide. Mi történhetett?"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.11.07. Önkormányzat válasza: "Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat hatásköre, javasoljuk az illetékes Főkert Zrt-...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat hatásköre, javasoljuk az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom kiszáradtak a nyáron. Láttam máshol is hasonlót, de ott kb. egy méter magasságban vágták le a törzsről a koronát.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Patinás szobor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    502. sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Halott/veszélyes fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére