Megoldott

Tönkretesz minket

Felháborító, hogy minden egyes plakátcserénél így tele szemetelik a közterületet! Szégyelljék magukat! Szíveskedjenek sürgősen összeszedni! Felhívnám a figyelmüket az alábbiakra:
Köztisztasági szabálysértés: Az elkövetés módja: települési szilárd vagy folyékony hulladékot a közterületen engedély nélkül lerak, elhelyez, illetőleg nem a kijelölt lerakóhelyen rak le, vagy helyez el. Eljáró hatóság: jegyző. Büntetés:100.000 Ft-ig terjedő pénzbírság, vagy 20.000 Ft-ig terjedő helyszíni bírság.
Korábbi eset:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/89583/igenyes-munkavegzes

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/d

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem mellesleg mostanra az esőnek köszönhetően a papír fecni szemét teljesen szétrohadt a fűben.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Na végre, hogy válaszolnak. Egyébként a papír fecnik akkor kerültek oda, amikor ugyanilyen üres plakátok kerültek az oszlopra. A politikai hirdetés pedig pár nappal később került ki. Akkor készítettem...
  • MAHIR Cityposter Kft.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyban szereplő hirdetőoszlopon lévő hirdetés tartalma nem mindig egyezik a lakosság véleményével és rongálják azokat. Több esetben mi is éltünk f...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egész Budapesten így van. Mahir vagy más cég, ugyanúgy minden harmadik alatt ott van a leszedett plakát.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt mégis hogy gondolják a plakátolók? Ki adott utasítást a szemetelésre? Rendőrségi ügy lesz belőle!!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MAHIR

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére