Válaszra vár

Igényes munkavégzés

Érdeklődni szeretnék a Mahirnál, hogy tényleg így kell minden alkalommal plakátot cserélnie a kollégáknak? Nem először fordul elő, hogy plakát csere után ilyen gané van az oszlop körül. Ezt bizony szemetelésnek hívják.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/d

Hozzászólások

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Kolegának bisztos nem monták h el kel vini a le szedet plakátot, csak anyit: "old meg okosba tesa" - reggeli eligazítás a cégnél...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MAHIR

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Naplás út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékes úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Homokos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére