Megoldott

Lomtalanítás után

Lomtalanításból itt maradt szemét van a bokrok alatt a domboldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt felejtették.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Utcára dobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére