Válaszra vár

Elektromos szekrény

A képeken látható elektromos szekrény össze van graffitizve, egy madzag/zsinórral van lezárva, illetve mögötte szemét található.

Ha már a teljes utcát felújítják jó lenne, ha felújítanák az elektromos dobozt is, úgy hogy mögötte ne legyen hely szemétnek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Déri Miksa u. 4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Váncza Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ELMŰ fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Kiálló és kopogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Rökk Szilárd utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére