Megoldásra vár

Lomisok hátrahagyott jelei

A Korong utca 30 szám előtti fák egyikén kb. 2m magasságban egy lapát van felláncolva. Rendkívül csúnya látvány. Kérem eltávolítását.
ui: sajnos több ilyesmit is lát az ember, érdemes volna levadászni ezeket

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Korong u. 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00111703 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jelzett helyszínen található fára akasztott hulladék eltávolítását megrendeltük, a munkálatok elvégzéséig kérjük szíves türel
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A lomisok guberálás közben szokták kifigyelni, hova érdemes betörni. Ilyen jeleket hagynak hátra, mivel általában írni-olvasni nem tudnak.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Tamás Schmauder bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szikszó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld hulladèk elszàllitàs közterûletről

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére