Megoldatlan

Törött és kopott fapadok a Széll Kálmán téren

A Széll Kálmán téren a 139-es megállójában, illetve a Sellő szökőkútnál a fapadok eléggé kopottak, illetve részük le van törve, rohadva.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított egy éven belül nem oldódott meg a probléma.
  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    December 31-én még voltak törött padok a téren.
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Keddig nem volt változás.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy láttam legutóbb még hasonló helyzetben vannak
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm válaszukat!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ránki Júlia
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére