Megoldott

Elhagyott Golf

2020.10.16-n kivonva, 2021.12.19-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 60c

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    2022. október 28. napon küldött bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.

    Megállapításra került, hogy a bejelentésben megjelölt Volkswagen típusú személygépjármű
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megakadt.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Aranyhal utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére