Megoldott

Hiányzó fényterelő

Kérem a gyalogátkelő lámpa piros jelzésének fényterelőjét pótolják.
Kossuth Lajos u.-Erdősor u. kereszteződés.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 200

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Fényterelőt pótolták. Megoldva, köszi.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. Erdősor utca - Kossuth Lajos utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebrafelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: Budapest Közút
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellenirányú kerékpárforgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére