Megoldott

Szeméttel teleszórt és piszkos szellőzők

FRISSÍTÉS 2023.09.14.:

A Bejelentő visszajelzése:

"Kb. ugyanaz a helyzet, mint áprilisban volt." (friss kép csatolva)

-----------

Frissítés 2023.01.03

BKK válasza:
Tájékoztatásuk szerint a bejelentésben jelzett terület festési munkálatainak kivitelezéséhez a jelenlegi időjárási viszonyok nem kedveznek. A szellőzők átfestését a tavaszi időszakra ütemezik.
.................
FRISSÍTÉS 2022.12.08.

FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték. A szellőzők átfestése nem Társaságunk illetékessége."

----

A feltételezhetően a metro szellőztetésére használt, az aluljáró alatti parkolónál elhelyezett kék szellőzőcsövek teteje (és vélhetően belseje is) szeméttel van tele, valamint egy kis újrafestés, szépítés is rájuk férne.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar M

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárható. A képek alapján sokkal jobban néz ki. :)
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi legyen H. Márk? Lezárható, ez már nem lesz jobb vagy magas elvárások?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés nevét "Szeméttel teleszórt és piszkos szelőzők"-ról "Szeméttel teleszórt és piszkos szellőzők"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.01.03 BKK válasza: Tájékoztatásuk szerint a bejelentésben jelzett terület festési munkálatainak kivitelezéséhez a jelenlegi időjárási viszonyok nem kedveznek. A szellőzők átfestését a tavaszi időszakra ütemezik. ................. FRISSÍTÉS 2022.12.08. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a terül...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kb. ugyanaz a helyzet, mint áprilisban volt.
  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez a komment is jól sikerült..
  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzêst Attila!
    Nyilván ez így a "normális", de legalább nyomtunk rajta egy resetet. Ennél többet nem is várhatok el, max rendszeres takarítással.

    Bár egyébként az tök jó ötlet volt, ho...
  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzêst Attila!
    Nyilván ez így a "normális", de legalább nyomtunk rajta egy resetet. Ennél többet nem is várhatok el, max rendszeres takarítással.
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették. Sajnos máris van rajta firkálás ill. pár csikk is.
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.12.08. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték. A szellőzők átfestése nem Társaságunk illetékessége." ---- A feltételezhetően a metro szellőztetésére használt, az aluljáró alatti parkolónál elhelyezett kék szellőzőcsövek teteje (és vélhetően belseje ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0064884/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00111558

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére továbbítottunk.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A feltételezhetően a metro szellőztetésére használt, az aluljáró alatti parkolónál elhelyezett kék szellőzőcsövek teteje (és vélhetően belseje is) szeméttel van tele, valamint egy kis újrafestés, szépítés is rájuk férne. Köszönöm munkájukat!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.08. FKF válasza: "Tájékozt...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték. A szellőzők átfestése nem Társaságunk illetékessége.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes szegények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetekuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére